Keltų naujienos

Mes sekame informaciją apie keltus, jų maršrutus ir dalinamės su Jumis.


Aura Seaways atvyko!

DFDS keltų šeimą papildė naujai pastatytas keltas - Aura Seaways. Šis milžinas prisijungė prie keltų, kursuojančių maršrutu Klaipėda-Karlshamnas, kad jūsų kelionės ir poilsis būtų kuo malonesnis.

Iš viso naujajame laive yra 250 kajučių, kur gali apsistoti 600 keleivių. Krovininė laivo talpa siekia 4,5 tūkst. linijinių metrų. Kitaip tariant, jame gali tilpti net 4,5 km į vieną eilę sustatytų automobilių. Šiame kelte, lyginant su kitais keltais, nėra sėdimų salono vietų, visiems sudarytos sąlygos apsistoti kajutėse, įrengtos atskiros zonos vilkikų vairuotojams ir turistiniams keleiviams.

Aura Seaways ilgis siekia 230 metrų, plotis – 32 m. Laivas išvysto 23 mazgų greitį (iki 40 km/val.). Laive keleivių lauks net 200 kv. m. dydžio parduotuvė, 3 restoranai (užsakomųjų patiekalų ir švediško stiliaus). 3 barai ir kartu su edukaciniu centru Curiocity įrengtas vaikų kambarys. 


2022 sausio 21 d.

Didesni ir naujesni keltai maršrute Ventspilis-Nyneshamnas

Keltų kompanijai STENALINE toliau plečiant veiklą Baltijos jūroje, sausio 19 d. naujoji Stena Baltica pirmą kartą išvyko maršrutu Ventspilis–Nynäshamnas

Keltas buvo naujai pailgintas ir atnaujintas. Dabar jo ilgis yra 222 metrai, o 202 kajutėse telpa 970 keleivių. Naujasis „Stena Baltica“ turi 2875 m krovinių talpą, taip pat papildomą automobilių denį.

Stena Baltica yra identiška Stena Scandica, kuri nuo 2021 m. vasaros kursuoja tarp Ventspilio ir Nynäshamno. 

Ventspilis – Nineshamnas yra trumpiausias maršrutas tarp Baltijos ir Skandinavijos šalių. Keltai „Stena Scandica“ ir „Stena Baltica“ perkelia keleivius per ~8,5 val. 


2022 sausio 19 d.


Pasidalinkite šia informacija 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie
LinkedIn