JŪRŲ KRUIZAI

Kruizinė laivyba yra viena labiausiai Covid-19 paveiktų turizmo sričių, tačiau kruizinių kompanijų laivai palaipsniui atnaujina savo kruizus su dar saugesne aplinka, užtikrinančia keleivių saugumą, bet neatimančia kruizų atostogų žavesio, komforto ir įspūdžių. 


Mes sekame informaciją apie pasaulio kruizinių kompanijų veiklą, numatomus saugumo reikalavimus ir galimus kruizų atnaujinimus ateityje. Pasikeitus situacijai, kruopščiai atrinksime geriausius kruizų variantus ir pasiūlysime Jums. 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2021-02-22

Kada didžiosios kruizų kompanijos atnaujins veiklą?

Pagrindinės kruizinės linijos 2021 m. planuoja atnaujinti kruizus skirtingais etapais, atsižvelgdamos į regionų reikalavimus.
Štai naujausios numatomos datos:

CARNIVAL CRUISE LINE
„Carnival Cruise Line“ neseniai pratęsė savo veiklos sustabdymą JAV iki balandžio ir tikisi vėl išplaukti gegužę.

ROYAL CARIBBEAN INTERNATIONAL
Royal Caribbean atnaujino savo veiklą gruodžio mėn., vykdydami trumpų kruizų programą skirtą vietinei rinkai Singapūre, „Quantum of the Seas“ laivu. Specialių kruizų programa patęsta iki birželio mėn.
Kiti Royal Caribbean kruizai visame pasaulyje yra sustabdyti iki gegužės 1 d.

MSC CRUISES
Po Italijos vyriausybės sprendimo gruodį, MSC buvo priversta laikinai sustabdyti Viduržemio jūros kruizus, tačiau šiuo metu kruizai vėl atnaujinti. „MSC Grandiosa“ nuo sausio 24 d. vėl plaukia maršrutu apimančiu Italijos ir Maltos uostus.
Tuo tarpu dėl JAV kelionių apribojimų kompanijai teko atšaukti kruizus iš Majamio iki balandžio pabaigos.

NORWEGIAN CRUISE LINE
Šį mėnesį „Norwegian Cruise Line“ paskelbė, kad kruizai lieka sustabdyti iki gegužės 31 dienos.

COSTA CRUISES
Nuo rugsėjo atnaujinusi veiklą Viduržiemio jūroje, gruodžio mėn. Costa buvo priversta vėl stabdyti visus kruizus.
Iš pradžių įmonė planavo svečius vėl pakviesti į kruizus sausio pradžioje, tačiau vėliau data buvo atidėta. Dabar Costa tikisi atnaujinti kruizus kovo 27 d.
Tą dieną 5200 svečių talpinanti Costa Smeralda turėtų išplaukti į kruizą tik su Italijos piliečiais ir užsukant tik į Italijos uostus.
Nuo gegužės mėn. Costa Luminosa turėtų taip pat pradėti kruizus į Italiją ir Kroatiją, o Costa Smeralda kruizų maršrutai turėtų pasipildyti Prancūzijos ir Ispanijos uostais.

DISNEY CRUISE LINE
Lapkričio mėn. sugrąžinusi savo laivus į JAV, „Disney Cruise Line“ atšaukė visus kruizus iki 2021 m. Balandžio mėn. pabaigos. Kartu su kitais JAV operatoriais bendrovė šiuo metu planuoja atnaujinti veiklą nuo gegužės mėn.

PRINCESS CRUISES
Sausio mėnesį „Princess Cruises“ pratęsė savo veiklos pertrauką iki gegužės 14 d.
Be to, kruizai daugiau trunkantys daugiau nei septynias naktis Jungtinėse Valstijose jau buvo atšaukti iki lapkričio 1 d.

AIDA CRUISES
Trumpai atnaujinę kruizus spalio 17 d., AIDA Cruises vėl pradėjo kruizą gruodžio 5 d., Kai AIDAperla leidosi į septynių naktų kruizus Kanaruose. Netrukus prie šio laivo prisijungė AIDAmar.
Tačiau kruizai netrukus vėl turėjo būti sustabdyti dėl IT problemų.
Nauji karantino ribojimai Vokietijoje privertė kruizų kompaniją atšaukti visus kruizus iki kovo 19 d.

CELEBRITY CRUISES
Sekdama „Royal Caribbean Group“ „Celebrity Cruises“ sausio mėnesį pratęsė savo pasaulinio laivyno sustabdymą iki balandžio 30 d. Be to, bendrovė atšaukė visus Europos ir transatlantinius kruizus „Celebrity Edge“ ir „Celebrity Constellation“ laivais.

HOLLAND AMERICA LINE
„Holland America Line“ stabdo savo kruizinių laivų išvykimus visais maršrutais iki balandžio 30 d.
Viduržemio jūros kruizai atšaukiami iki birželio pradžios. Nežinomybėje atsidūrė ir Aliaskos bei Kanados kruizų likimas po to kai Kanados vyriausybė nusprendė uždrausti kruizinių laivų atvykimus 2021 metais. Be to, kruizinė linija anksčiau atšaukė kruizus, kurie yra aštuonių ir daugiau naktų bei įplaukiantys į JAV uostus, iki lapkričio 1 d.

TUI CRUISES
Vykdydama saugaus kruizo tik jūroje programą Šiaurės Europoje, „TUI Cruises“ buvo viena iš pirmųjų kruizinių linijų, pradėjusių plaukti Europoje dar liepos 23 d.
Šiuo metu šios kompanijos laivai „Mein Schiff 2“ ir „Mein Schiff 1“ vykdo kruizus Kanarų salose.

WINDSTAR CRUISES
Gruodžio mėnesį „Windstar Cruises“ priėmė sprendimą atidėti visus savo reisus iki gegužės mėn. Bendrovė taip pat atšaukė visą 2021 m. Aliaskos sezoną.

AZAMARA
Azamara šiuo metu planuoja atnaujinti kruizus gegužės 1 dieną. Tą dieną planuojama, kad „Azamara Journey“ išplauks į šešių naktų Viduržemio jūros kruizą iš Italijos Čivitavekijos uosto.

SILVERSEA CRUISES
„Royal Caribbean“ liukso klasės prekės ženklas „Silversea Cruises“ atšaukė visus savo kruizus iki gegužės pradžios.
Pagal dabartinį planą laivas „SILVER CLOUD“ turėtų atnaujinti kruizą gegužės 5 d., „SILVER WIND“ - lapkričio 20 d., „SILVER SHADOW“ - gegužės 15 d., „SILVER SPIRIT“ - gegužės 5 d., „SILVER MUSE“ - gegužės 20 d., „SILVER WHISPER“ - birželio 20 d., „SILVER EXPLORER“ gegužės 28 d., „SILVER MOON“ - gegužės 4 d.

VIRGIN VOYAGES
„Virgin“ inauguracinis kruizas šiuo metu numatytas gegužės 9 d. 2770 talpinančio laivo „Scarlet Lady“ plaukimu iš Majamio į Karibus.
Antrojo kompanijos laivo „Valiant Lady“ Viduržemio jūros sezonas buvo atidėtas iki 2022 m.

Parengta pagal CruiseIndustryNewsGrįžti į peržiūrąMūsų išbandytų atostogų kruizuose galerija

< Keltų terminalai


Pasidalinkite šia informacija

Upių kruizai > 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie
LinkedIn