JŪRŲ KRUIZAI

Kruizinė laivyba yra viena labiausiai Covid-19 paveiktų turizmo sričių, tačiau kruizinių kompanijų laivai palaipsniui atnaujina savo kruizus su dar saugesne aplinka, užtikrinančia keleivių saugumą, bet neatimančia kruizų atostogų žavesio, komforto ir įspūdžių. 


Mes sekame informaciją apie pasaulio kruizinių kompanijų veiklą, numatomus saugumo reikalavimus ir galimus kruizų atnaujinimus ateityje. Pasikeitus situacijai, kruopščiai atrinksime geriausius kruizų variantus ir pasiūlysime Jums. 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2021-04-10

Šiuo metu vykstantys kruizai

Kruizinės linijos, kurios šiuo metu vykdo kruizus:

ROYAL CARIBBEAN INTERNATIONAL
Pirmoji kruizinė kompanija atnaujinusi kruizus Azijoje. Šiuo metu kompanija vykdo kruizus laivu Quantum of the Seas iš Singapuro tik su vietos gyventojais į 3-4 naktų kruizus be sustojimo uostuose. Šiuo metu kompanija planuoja vasarą atnaujinti kruizus Izraelyje laivu Odyssey of the Seas bei Bahamuose laivu Adventure of the Seas.

TUI CRUISES
Vokietijos kruizų milžinė - TUI Cruises - buvo viena pirmųjų kruizinių kompanijų atnaujinusi savo kruizus dar 2020 metų liepos mėn. Šiuo metu kompanijos du laivai - Mein Schiff1 ir Mein Schiff2 - plaukioja Kanarų salose.

HAPAG Lloyd Cruises
Dar viena Vokietijos kruizinė kompanija, kuri taip pat vykdo kruizus Kanarų salose su laivu Europa2. Nuo gegužės mėn. kompanija planuoja atnaujinti kruizus Adrijos jūroje iš Dubrovniko uosto, Kroatijoje. Nuo gegužės mėn. 7 d. kompanija planuoja atnaujinti kruizus Šiaurės Europoje laivu Hanseatic Inspiration.

AIDA Cruises
Vokietijos kruizinė linija šiuo metu vykdanti kruizus Kanarų salose su laivu AIDAperla nuo kovo 20 d.

MSC CRUISES
2021 m. sausio mėn. kruizų kompanija atnaujino savo paslaugas laivu MSC Grandiosa Viduržiemio jūroje. Nuo gegužės 01 d. Viduržiemio jūroje kruizus atnaujins laivas MSC Seaside, o Jungtinėje Karalystėje - nuo gegužės 20 d. laivu MSC Virtuosa.

Kruizus taip pat vykdo: GENTING Cruise Lines (Azija: iš Singapuro į Taivanį ir Malaiziją), NICKO Cruises (Kanarų salos), AMERICAN Cruise Lines (JAV vidaus vandenys), AMERICAN Queen Steamboat Company (JAV vidaus vandenys), ARANUI Cruises (kompanija siūlanti krovininio-kruizinio laivo Aranui 5 paslaugą Ramiojo vandenyno pietuose), CORAL Expeditions (ekspedicijų laivas Australijoje), ASUKA Cruise (kruizai Japonijoje tik svečiams iš Japonijos).Grįžti į peržiūrąMūsų išbandytų atostogų kruizuose galerija

< Keltų terminalai


Pasidalinkite šia informacija

Upių kruizai > 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie
LinkedIn