JŪRŲ KRUIZAI

Kruizinė laivyba yra viena labiausiai Covid-19 paveiktų turizmo sričių, tačiau kruizinių kompanijų laivai palaipsniui atnaujina savo kruizus su dar saugesne aplinka, užtikrinančia keleivių saugumą, bet neatimančia kruizų atostogų žavesio, komforto ir įspūdžių. 


Mes sekame informaciją apie pasaulio kruizinių kompanijų veiklą, numatomus saugumo reikalavimus ir galimus kruizų atnaujinimus ateityje. Pasikeitus situacijai, kruopščiai atrinksime geriausius kruizų variantus ir pasiūlysime Jums. 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2021-04-15

Kruizai tik vakcinuotiems keleiviams?

Jungtinėje Karalystėje nuo gegužės mėn. atnaujinant vidaus keliones grįžta ir kruizinė laivyba

Savo kruizus ruošiasi pasiūlyti net 12 kruizinų kompaniju, tarp kurių MSC, Royal Caribbean, Virgin, Fred Olsen, P&O Cruises, Princess Cruises, Marella Cruises, Cunard Line, Viking Cruises, Disney Cruise Line, Celebrity Cruises ir Saga Cruises.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad net 8 iš 12 kruizinių kompanijų reikalaus, kad keleiviai būtų pilnai vakcinuoti. Kol kas tik dvi kruizinės kompanijos (MSC ir Disney) skelbia, kad keleiviai nebūtinai turi būti paskiepyti, tačiau turės turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą prieš patekdami į laivus.Grįžti į peržiūrąMūsų išbandytų atostogų kruizuose galerija

< Keltų terminalai


Pasidalinkite šia informacija

Upių kruizai > 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie
LinkedIn