3 dienų mini kruizas iš Klaipėdos į Karlshamną (Švedija).

Pasiimkite paspirtuką ar sėskite ant dviračio ir, įsigyję mini kruizą su kompanijos DFDS naujaisiais jūrų keltais iš Klaipėdos į Karlshamną, leiskitės į nuostabias mini atostogas pietų Švedijoje. Kelionės metu atsipalaiduokite ir mėgaukitės patogumais laive, o atvykę pasidžiaukite nuostabia pietų Švedijos gamta ir aplankykite jaukų pakrantės miestelį -  Karlshamną. Atraskite šio uostamiesčio lankytinas vietas pėsčiomis ar važinėdami savo dviračiu ar paspirtuku, o jei keliaujate su automobiliu - leiskitės į tolimesnę kelionę. Vakare ar, praleidę naktį viešbutyje, kitą dieną grįšite į keltą ir tęsite kelionę jūra namo.

Mini kruizui taikoma speciali 50% nuolaida kajutės kainai!


Kruizo data:

Kruizas iš Klaipėdos vyksta kiekvieną dieną.


Kruizo programa

1 diena: 

iki 19:00 val. registracija į keltą Klaipėdos Centriniame terminale, Baltijos pr. 40, Klaipėda

21:00 val. išvykimas iš Klaipėdos. Vakarienė ir naktis kelte.

2 diena: 

nuo 07:00 val. pusryčiai.

10:00 val. atvykimas į Karlshamną. 

10:00 - 18:00 val. laisvas laikas Karlshamne.

19:00 val. išvykimas iš Karlshamno. Vakarienė ir naktis kelte.


3 diena: 

nuo 07:00 val. pusryčiai.

09:00 val. atvykimas į Klaipėdą.

Kruizo preliminari kaina su nuolaida:

 • nuo 220€ /1 žmogui Commodore Deluxe klasės kajutėje su langu
 • nuo 185€ /1 žmogui standartinės klasės kajutėje su langu
 • nuo 178€ /1 žmogui standartinės klasės kajutėje be lango

Sąlygos

 • Kaina priklauso nuo pasirinktos kelionės datos, kajutės klasės, maitinimo ir pan.
 • Į pateiktą preliminarią kainą įskaičiuota kajutė, 2 pusryčiai "buffet" restorane, 2 vakarienės (3 patiekalai) A Le Carte restorane.
 • Bilietų rezervacijai reikalingas pilnas išankstinis apmokėjimas.
 • Bilieto atšaukimo ar pakeitimo sąlygos nurodytos žemiau.
 

Laivai AURA Seaways ir LUNA Seaways

Tai naujausi DFDS laivyno keltai, kurie pradėjo kursuoti maršrutu Klaipėda - Karlshamnas - Klaipėda 2022 metų pradžioje. Aura Seaways ir Luna Seaways – keltai draugiški keliaujančioms šeimoms. Laivuose yra patogios privačios kajutės, Pirate‘s Island by Curiocity vaikų kambarys, restoranuose rasite vaikiškų patiekalų, parduotuvėje – vaikiškų prekių.

Keltai draugiški keliaujantiems su savo augintiniais. Juose įrengta daugiau kajučių, kur galima apsistoti su gyvūnais.

Kajutės
Aura Seaways ir Luna Seaways nėra sėdimų vietų salono – visiems keleiviams sudarytos sąlygos keliauti kajutėse:


 • Commodore Deluxe kajutė. Šios kajutės turi 1 dvigulę lovą ir dažniausiai yra įrengtos laivo priekyje, todėl visos kelionės metu jūs galėsite mėgautis nuostabiu jūros vaizdu. Kajutėje yra televizorius, plaukų džiovintuvas. Keliaujantys šioje kajutėje gali mėgautis nemokamu Wi-Fi ryšiu bei įskaičiuotais pusryčiais "buffet" restorane.
 • Standartinės klasės kajutės (su langu ar be lango), kuriose gali keliauti iki 4 asmenų yra mažesnės nei Commodore klasės. Šiose kajutėse lovos yra išdėstytos atskirai viena šalia kitos arba viena virš kitos.

Visose kajutėse rasite: patalynę ir rankšluosčius, spintelę daiktams susidėti, dušo/ WC kambarį, kabyklą rūbams.


Ką veikti laive?

Vaikai edukacinėje erdvėje „Curiocity“ galės susipažinti su jūrų gelmėse gyvenančiais gyvūnais, sužinoti apie pasaulį ir jo šalis ir, žinoma, išlaisvinti savo fantaziją dėliodami įvairiausius puzlius ar piešdami bei spalvindami.


Laivuose keleivių lauks net 106 kv. m. dydžio parduotuvė, 3 restoranai (užsakomųjų patiekalų ir švediško stiliaus). 3 barai („Lighthouse Cafe“, „Navigators Bar“, „Road Kings“).


Jei pamiršote savo knygą, laivuose rasite mažą biblioteką, kurioje išsirinkite sau patinkančią knygą ir ramiai mėgaukitės poilsiu vienoje iš laivo erdvių.


Keltuose veikia Wi-Fi ryšys. Mokamą paslaugą galite lengvai įsigyti naudodamiesi telefonu, daugiau informacijos galite gauti kelto registratūroje. Ryšys veikia visur – tiek bendrose patalpose, tiek kajutėse. „Commodore“ klasės kajučių keleiviams W-Fi interneto ryšys suteikiamas nemokamai.

Ką veikti Karlshamne?

Karlshamn - „Karlo uostas“ - miestas pastatytas VII amžiuje pačioje „pietryčiausioje“ Švedijos dalyje ir dėl gamtos grožio dar yra vadinamas „Švedijos sodu“. Dėl mažo jo dydžio visi objektai gali būti aplankyti tiesiog pėsčiomis, paspirtuku ar dviračiu:


„Kreativum“ mokslo centras - unikalus Švedijos mokslo ir pramogų centras, pritaikytas mokiniams ir šeimoms. Apsilankykite, kad pasisemtumėte žinių apie pasaulį, fizikos dėsnius, laivybą ir susipažintumėte su mokslo atradimais.


Kastellet – pilies tvirtovė Ši sala, dar vadinama citadele, yra greta uosto ir puikiai tinka dienos išvykai. Salos įtvirtinimai pastatyti XVII amžiuje Švedijos gynybai nuo Danijos puolimo. Salą pasieksite mažu laiveliu iš Karlshamno krantinės.


Mėgaukitės gardžiu maistu „Gourmet Gron“ bufete–restorane, rinkitės iš didelio alaus ir maisto pasirinkimo „Harrys Pub & Restaurant“ arba skanaukite picą „Kopmannagarden“ restorane.


Karlshamno rožių sodas – nuostabi vieta ramiai poilsio pertraukai vasarą ir pavasarį. 


Pajūrio promenada – tai beveik 10 kilometrų pėsčiųjų promenada, kuri susideda iš 3 skirtingų dalių: miško dalis, miesto dalis ir pajūrio dalis. Pėsčiųjų tako pradžia yra prie paminklo migrantams Karlui Oskarui ir Kristinai. 


Dienos nuotykius aptarkite prie puikių vėlyvų pietų jūros gėrybių restorane Wägga Fisk & Delikatessrökeri, kuriame taip pat galite įsigyti rūkytos žuvies ir kitokių skanėstų.


Karštą dieną atsivėsikite Karlshamno lauko baseinuose ir išbandykite unikalią pirtį virš vandens,


Daugiau apie Karlshamną ir miesto apylinkes skaitykite oficialiame miesto turizmo informacijos puslapyje 


Keliaujate su automobiliu? 

Jei keliaujate su automobiliu pagalvokite apie ilgesnį minikruizą ir, užsisakę nakvynę viešbutyje, pakeliaukite daugiau, o į Klaipėdą grįšite kitos dienos keltu. 


„Laxens hus“ lašišų namai - tai už 10 km nuo Karlshamno įsikūręs žvejų rojus. Čia sudarytos idealios sąlygos lašišoms žvejoti ir galimybė apsilankyti lašišų muziejuje.


Aplankykite Eriksberg Wildlife & Nature – didžiausią safari parką Šiaurės šalyse. Parkas atviras iki rugpjūčio 28 d. Atstumas nuo Karlshamno - ~18 km. 

Karlskronoje (~60 km nuo Karlshamn) rasite įdomų jūrų muziejų, o kavos ar arbatos pauzei sustokite Klaipėdos aikštėje.


Kalmar (~140 km nuo Karlshamn) miestas sužavės gražiu senamiesčiu, miesto parku bei viena gražiausių Švedijos pilių


Verta dėmesio pilna nuostabios gamtos ir daugybės grakščių senovinių vėjo malūnų - Olando sala, kuri pasiekiama tiltu iš Kalmar miesto. Saloje aplankykite nuostabius, vienos didžiausios Švedijoje - Borgholmo - pilies griūvėsius, o salos pietiniame rage rasite aukščiausią Švedijos švyturį šalia kurio su ornitologais nemokamai galėsite stebėti laukinę gamtą: Baltijos jūros ruonius ir daugybę paukščių. 


Jei mėgstate didesnius miestus ir modernią architektūrą - keliaukite į Malmę - trečią pagal dydį Švedijos miestą esantį vos už 150 km nuo Karlshamno. Malmėje aplankykite Turning Torso dangoraižį - įspūdingas 190 m aukščio gyvenamasis pastatas, kurią tobulą spiralinę konstrukciją sudaro 90 laipsnių kampu besijungiančios pastato dalys.
Nepraleiskite progos pasivaikščioti šio rajono vėjuotomis alėjomis, pasigrožėti moderniai sutvarkyta ir žmonių poilsiui pritaikyta infrastruktūra bei įdomiais pastatais apsupta pakrante su nuostabia Oresundo tilto panorama.Praktinė informacija:

 • Atstumas nuo Karlshamno jūrų uosto iki miesto centro yra ~2 km (pėsčiomis ~30 min.; ~10 min. dviračiu, ~5 min. automobiliu/taksi). 
 • Autobuso nuo Karlshamno uosto iki miesto centro ir atgal nėra. Taksi į uostą galima išsikviesti tel. nr.: +46 454 15065 (Karlshamn's taxi). 
 • Mini kruizą galite užsisakyti su transporto priemone (dviratis, automobilis) arba be jos. 
 • Keliaujantys dviračiais privalo turėti apsaugines, šviesą atspindinčias, liemenes ir šalmus. 
 • Išvažiavimas automobiliu iš kelto priklauso nuo laivo apkrovimo ir gali užtrukti nuo 30 min iki 1 h.
 • Užsakius mini kruizą pirmyn-atgal (be nakvynės Švedijoje), keliausite toje pačioje kajutėje todėl, atvykus į Švediją, daiktus galite palikti savo kajutėje.
 • Užsakius keliones keltu pirmyn ir atgal skirtingomis datomis, nuolaida kajutei netaikoma.  
 • Kajutėje, be priskirtos lovos, gali keliauti vienas iki 3 m amžiaus vaikas.
 • Keltuose Luna Seaways ir Aura Seaways nėra vykdoma šou programa ar kiti koncertiniai pasirodymai.
 • Keleiviams su gyvūnu siūlomi 3 variantai: 1) gyvūnams draugiškos kajutės, 2) standartinės kajutės su +75eur valymo mokesčiu arba 3) gyvūnas paliekamas automobilyje.
 • Vietinė valiuta: Švedijos krona (SEK). Visose vietose galima atsiskaityti banko kortelėmis. Parduotuvių Švedijoje darbo laikas: 10:00-18:00 val. darbo dienomis, 10:00-15:00 val. šeštadieniais, sekmadieniais - uždaryta.
 • Nuo 2022 m. balandžio  1 d. panaikinti visi dėl COVID-19 pandemijos įvesti apribojimai atvykimui į Švediją. Nuo šios dienos taikomos įprastos atvykimo į Švediją taisyklės. 
 • Lietuvos Respublikos piliečiams keliaujant į Švediją būtinas asmens dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė) galiojantis ne trumpiau nei 6 mėn. po kelionės.
 • Daugiau naudingos informacijos apie keliones keltais 


Bilieto keitimai, įskaitant bet neapsiribojant kryptį, datą, vardą, pavardę, kajutės tipą, kiekį, automobilio tipą, kiekį, maitinimą, likus daugiau nei vienai dienai iki kelto išvykimo yra apmokestinami 15 Eur keitimo mokesčiu. Laivo išvykimo dieną, t.y. likus mažiau nei 24 valandos iki išvykimo, už bilieto keitimą yra imamas 100 Eur mokestis.


Bilieto atšaukimas

 • 30–15 dienų prieš išvykimą, taikomas 10 % mokestis (nuo užsakymo kainos);
 • 14–7 dienos prieš išvykimą, taikomas 25 % mokestis (nuo užsakymo kainos);
 • 7 dienos – 24 valandos prieš išvykimą, taikomas 50% mokestis (nuo užsakymo kainos);
 • Likus mažiau kaip 24 valandoms iki išvykimo, taikomas 100% mokestis (nuo užsakymo kainos).
 • Kruizo operatoriui (DFDS) kelionę atšaukus dėl prastų oro sąlygų ar kitų priežasčių bilieto kaina kompensuojama pilnai.

Dėl tikslios kainos ir mini kruizo užsakymo susisiekite su mumis:

Telefonu: +370 687 54797

El. paštu: info@klaipedoskruizai.ltPasidalinkite šia informacija 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie
LinkedIn