3 dienų mini kruizas į Stokholmą iš Talino

Pažinkite Švedijos sostinę Stokholmą keliaudami laivu Baltic Queen iš Talino! Kruizo metu jus džiugins įvairi pramogų programa, gardūs patiekalai restoranuose ir įsimintinas laikas karališkame Švedijos mieste. 


Kruizo programa:

Talinas - Stokholmas - Talinas

1 diena: 18:00 val. išvykimas iš Talino

2 diena: 10:15 val. atvykimas į Stokholmą. 17:30 val. išvykimas iš Stokholmo.

3 diena: 10:45 val. atvykimas į Taliną.


Kruizo kaina: 


nuo 185 /1 žmogui A klasės kajutėje su langu, su maitinimu 

nuo 150 /1 žmogui B klasės kajutėje be lango, su maitinimu 


Sąlygos:

 • Kaina priklauso nuo pasirinktos kelionės datos, kajutės klasės, maitinimo ir pan.
 • Į pateiktą preliminarią kainą įskaičiuota kajutė, 2 vakarienės ir 2 pusryčiai "buffet" restorane,  pramoginė programa.


Papildomai kainuoja:

 • Savarankiška kelionė iki Talino ir atgal
 • Bilieto pakeitimas ir atšaukimo draudimas prieš nenumatytus įvykius prieš kelionę. Suaugusiesiems 5 €; 6–17 metų amžiaus vaikams - 2,5 €; 0–5 metų vaikai nemokamai.
 • Ekskursija Stokholme (2 val. autobusu + 1 val. pėsčiomis senamiestyje) rusų arba anglų kalba.


Pratęskite mini atostogas

Pagalvokite apie ilgesnes atostogas prieš arba po mini kruizo ir užsisakykite papildomą nakvynę viename iš Talino centre esančių viešbučių - TALLINK SPA & CONFERENCE. Tai suteiks galimybę pabūti žavioje Estijos sostinėje, pasimėgauti SPA ir vandens pramogomis ir neskubant atvykti į mini kruizą arba ramiai išvykti namo po kruizo. Viešbučio ir SPA paslaugas mielai Jums užsakysime.


 


Laivas BALTIC QUEEN


M/S Baltic Queen yra vienas moderniausių Tallink Silja Line laivyno laivų, kurio pirmoji kelionė įvyko dar 2009 m. Laive rasite patogias, įvarių klasių, kajutes, restoranus, barųs, naktinį klubą, prekybos zoną, vaikų žaidimų aikštelę, SPA centrą su pirtimi.


Kajutės


 • Executive Suite klasės dvivietė kajutė su balkonu, 24-31 m², su dvigule lova bei pap. sofa-lova vaikams, TV, WiFi, minibaras; įsk. specialūs pusryčiai A La Carte restorane.
 • Suite klasės dvivietė kajutė (24-31 m²) su dvigule lova bei pap. sofa-lova vaikams, TV, WiFi, minibaras; įsk. specialūs pusryčiai A La Carte restorane.
 • De Luxe klasės kajutė (11-14 m²) su dvigule lova bei pap. sofa-lova vaikams, TV, WiFi, minibaras; įsk. specialūs pusryčiai A La Carte restorane.
 • Šeimos kajutė (9 m²) su 1-4 viengulėmis lovomis skirta šeimoms su ne mažiau kaip 2 vaikais.
 • A Premium klasės kajutė (9 m²) su dvigule lova. 
 • A klasės kajutė su langu, su 1-4 viengulėmis lovomis (dvi lovos apačioje ir dvi lovos viršuje).
 • B klasės kajutė be lango su 1-4 viengulėmis lovomis (dvi lovos apačioje ir dvi lovos viršuje).


Visose kajutėse yra WC, dušas, pakabos, rankšluoščiai ir patalynė.


 

 

Pramogos laive


Loterija, bingo, žaidimai

Tikras kruizas neapsieina be žaidimų. Kruizo metu keleiviai kviečiami įsigyti loterijos bilietą ir laimėti prizų, žaisti bingo arba pasitikrinti savo žinias muzikinėje viktorinoje.


Kabareto pasirodymai

Į Starlight šou-baro sceną žengs publikos numylėtiniai išraiškingi Showstoppers trupės artistai. Jie pristatys dvi naujas šou programas: "Knock the Rock" ir "TopPop", kuriuose skambės garsūs roko ir popmuzikos hitai.


Gyva muzika

Starlight scenoje vakaro metu koncertuos ir publiką linksmins populiari grupė su savo nesenstančiomis ir įelektrinančiomis dainomis, kurias atliekant sunku nešokti.


Piano Bar

Mėgstantiems ramius vakarus mini kruizo kompanija kviečia praleisti laiką stilingame fortepijono bare atpalaiduojančioje ir romantiškoje aplinkoje. 


Karaokė Sing Along

Trubadūras Ivar Cannelmäe ir vedėjas Mick Wikner pasirūpins, kad visi sulauktų savo eilės ir sudainuotų mėgstamas dainas itin populiariame karaokės bare Sing-Along.


Ibiza Disco

Norintiems pratęsti vakarą laivo didžėjus kviečia į naktinį klubą, kur galėsite šokti pagal geriausius hitus. 


Vaikiška programa

Laive vaikus pasitiks geri draugai - Lota ir ruoniukas Haris. Žaidimų kambaryje vaikai gali pasirinkti piešimą ant veido, žaisti bingo arba užsisakyti balionų gyvūnėlį ar kardą. Paaugliams skirta užduotis "Hack on Deck". 

 

Susisiekite su mumis dėl šio kruizo

Telefonu: +370 687 54797

El. paštu: info@klaipedoskruizai.lt 

Socialiniame tinkle Facebook


Pasidalinkite šia informacija

 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie
LinkedIn